Najdete nás na facebooku

SHRNOVACÍ DVEŘE KOŽENKOVÉ

Shrnovací dveře koženkové, či spíše stěny je vhodné použít jako shrnovací dveře od šířky zárubně nebo otvoru 80 cm. Nejčastěji se shrnovací dveře používají jako dělící stěny na schodišti, v pokojích ale i ve velkých sálech a halách. Precizní provední shrnovacích dveří, prošití koženky do tzv. harmoniky zaručují i tepelné úspory v místnosti. Zavírání na magnet nebo kliku a zámek "FAB".

Vzorník materiálů shrnovacích koženkových dveří

Vzorník materiálů shrnovacích koženkových dveří

Koženkové shrnovací dveře - praktický a oblíbený bytový doplněk

Shrnovací dveře koženkovéSnadná a rychlá montáž nejen do stávajících zárubní, ale do každého stavebního otvoru. Rozměr dveří, barevnou kombinaci vč. doplňků, umístění a počet prosklení, určí zákazník podle svých potřeb. Dveře jsou snadno ovladatelné a zabírají minimální prostor. Mohou být vyrobeny v jednokřídlém, nebo dvoukřídlém provedení, s magnetickým uzavíráním nebo mechanickým zámkem. Shrnovací dveře slouží k úspoře místa ve Vašem bytě. Vyrábí se v provedení plastové, koženkové a dřevěné a to vždy v celé řadě barevných odstínů. Shrnovací dveře a stěny se tak stávají praktickým a dekorativním prvkem interiéru. Dveře je možné osadit do stávajících dřevěných nebo kovových zárubní, případně zděných průvlaků. Mezi další přednosti shrnovacích dveří patří tichý a bezporuchový provoz. U všech typů shrnovacích dveří je možnost zabudování do ozdobných rámů nebo ostění.
Shrnovací koženkové dveře jsou vyráběny jednokřídlové a dvoukřídlové. Základním materiálem je kvalitní koženka. Uzavírání je řešeno magnetickým zámkem nebo kleštinou. Šířka jednoho křídla dveří 60-160 cm, výška až 220 cm.

Ceník shrnovacích dveří koženkových

Šířka (cm) Plné Kč/ks
60 - 79 3 861 Kč
80 - 90 4 037 Kč
91 - 100 4 388 Kč
101 - 110 4 826 Kč
111 - 120 5 616 Kč
Ceny platí pro výšku 197 cm

Ceník shrnovacích dveří koženkových ke stažení

SHRNOVACÍ DVEŘE A STĚNY - KOŽENKA

Koženkové shrnovací dveře

Shrnovací dveře koženkové - detail zavírání

Nejčastější způsob zavíraní koženkových shrnovacích dveří je tzv. kleština. Další možnosti jsou zavíraní na magnet nebo použití oboustraného zámku.

Shrnovací dveře koženkové - zavírání kleština Shrnovací dveře koženkové - zavírání kleština Shrnovací dveře koženkové zavřené

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Váš dotaz nebo požadavek...

Vaše jméno  

Váš E-mail  


 
Dnes je 13.07.2024