Pavel Chadalík, Lidmily Malé 817, Pardubice 530 12Najdete nás na facebooku

..:: STŘEŠNÍ NOSIČE ::..

Základní střešní nosiče pro Váš vůz

Detail střešního nosičeFirma NEUMANN® nabízí ve svém výrobním programu střešní nosiče pro více než 300 typů automobilů. Na zakázku jsou specialisté firmy schopni připravit střešní nosiče pro většinu sériově vyráběných vozů. Velice oblíbenými se v poslední době stávají podélné střešní nosiče, které nejen vyzdvihují praktičnost vozu, ale v mnoha případech utvářejí jeho zcela nový a zajímavý design.

Tento doplněk pro jakýkoliv vůz vyrábí firma NEUMANN® jako jediná v ČR. Pro letošní rok je připravena poslední inovace střešního nosiče F2, který se vyrábí již více než 10 let. Tato inovace přináší větší variabilitu, kvalitnější povrchovou úpravu střešního nosiče a úlevu od poněkud problémového zamykání. Níže uvedené modely lze zakoupit v zamykatelném i nezamykatelném provedení.

Světové trendy ve výrobě střešních nosičů jasně ukazují směry, kterými se bude v příštích letech ubírat jejich konstrukce. Použití plastů a lehkých kovů je v automobilové výrobě nepřehlédnutelné, a proto i firma NEUMANN® přichází s touto novinkou ve výřobě střešních nosičů. Duralový profil jsme prvotně použili při výrobě střešních nosičů pro vozidla Škoda Octavia a Fabia, ale připravujeme jejich aplikaci i u střešních nosičů pro ostatní vozidla. Změna profilu nás natolik motivovala, že jsme ke střešnímu nosiči pro vozidla Škoda Octavia a Fabia vyvinuli nový upínací mechanizmus, mezi jehož hlavní přednosti patří velmi snadná montáž a možnost standardního vybavení střešního nosiče zamykacím krytem.

Střešní nosiče jsou přizpůsobeny podle typu uchycení na jednotlivé značky vozidel. Typy střešních nosičů jsou rozděleny podle způsobu uchycení k vozidlu. U každého střešního nosiče je zároveň v ceníku uvedena zkratka označující způsob připevnění střešního nosiče ke střeše vozidla. Základní střešní nosiče NEUMANN® jsou vyráběny v mnoha variantách tak, aby upevnění k vozidlu bylo vždy bezpečné, šetrné k vozidlu a zároveň komfortní. Zatížení střešních nosičů v páru dovoluje náklad až 75 kg. Všechny části střešních nosičů které se dotýkají karoserie vozidla jsou opatřeny gumou nebo měkkým plastovým povrchem.
Většinu střešních nosičů je možné instalovat na střechu vozidel bez použití nářadí.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Váš dotaz nebo požadavek...

Vaše jméno  

Váš E-mail  


 
Dnes je 20.06.2024