Pavel Chadalík, Lidmily Malé 817, Pardubice 530 12Najdete nás na facebooku

Nekoupíte?
PŮJČTE SI !!

..:: AUTOBOX ::..

Autobox NEUMANN® je vyroben z vysoce kvalitních plastů, které jsou odolné proti mrazu a UV záření. Všechny autoboxy jsou uzamykatelné jedním nebo dvěma zámky evropského standardu pro bezpečnost vašich věcí, uvnitř vybaveny řemínky pro upevnění přepravovaného materiálu a plynovými vzpěrami pro snadné otevírání a zavírání.Autoboxy ®NEUMANN Otevírání je ve standardním provedení vyrobeno na pravou stranu. Na objednávku můžeme zajistit výrobu a dodání autoboxu s otevíráním na levou stranu.

Za účelem oddělení výrobků pro běžné obchody a výrobků pro velkoobchodní řetězce dodává firma všechny druhy autoboxů v provedení Comfort a Standart. Autobox Comfort je oproti autoboxu Standart vyroben ze silnějšího materiálu, je vybaven vnitřním krytem zámků a ručními maticemi (pro snadnější montáž).

Autobox je možné upevnit na libovolný střešní nosič pomocí ocelových třmenů, které jsou součástí balení výrobku, nebo pomocí speciálních adaptérů (u duralového profilu). Autobox je dodáván v šedé barvě, v imitaci karbonu (černá), v matně černé barvě, nebo v malých sériích různých barev, které se v průběhu roku několikrát obměňují.

Výrobky byly podrobeny testům klimatické odolnosti, hořlavosti, bariérovým zkouškám, zkouškám nosnosti a byl měřen jejich aerodynamický odpor. Autoboxy ve všech směrech bez výjimky uspěly ve zkouškách a splnily požadavky na bezpečnost dle norem a zákonů, jejich platnost je uznávána většinou států Evropské unie. Výrobkům byl udělen atest Ministerstva dopravy a spojů ČR č.1074 a atest TÜV ve Spolkové republice Německo.

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis a prodej náhradních dílů pro všechny výrobky zn.NEUMANN®. U autoboxů poskytujeme záruku 3 roky.
První model s novým designem řady Whale se nazývá DADDY.

Kontaktní formulář

Váš dotaz nebo požadavek...

Jméno Vaší firmy 

Vaše jméno  

Adresa  

Telefonní kontakt na Vás 

Váš E-mail  


 
Dnes je 20.06.2024