Pavel Chadalík, Lidmily Malé 817, Pardubice 530 12Najdete nás na facebooku

..:: HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE ::..

Zatím bez žaluziíJedná se o hliníkové žaluzie na které poskytujeme záruku až 48 měsíců. Žaluzie IDS je nejnovějším typem řetízkových žaluzií, které jsou zároveň nejpoužívanějším interiérovým stíněním. Žaluzie IDS se vyznačuje novými krytkami elegantního zaobleného tvaru. Je ovládána kuličkovým řetízkem, který zajišťuje rychlé vytahování a přesné naklápění lamel. Pohybům žaluzie při otevírání okna zabraňuje boční silonové vedení.

Hlavním výrobním sortimentem jsou žaluzie, kde rozlišujeme vnitřní a venkovní hliníkové žaluzie, vertikální látkové žaluzie a bambusové žaluzie.

Vnitřní hliníkové žaluzie představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a svými vlastnostmi vyhovují náročným požadavkům zákazníků. Venkovní hliníkové žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a příznivě ovlivňují tepelné klima v místnosti.

Horizontální žaluzie - popis výrobku:

Síť proti hmyzuHorizontální žaluzie, to je ideální, kvalitní a velmi variabilní systém protisluneční ochrany. Horizontální žaluzie lze namontovat prakticky do každého okna. Nabízejí dokonalou regulaci přirozeného osvětlení pro všechny druhy interiérů. Svou dokonalou konstrukcí umožňují snadnou a dlouhou životnost. Zachycují přímé sluneční světlo a chrání před jeho škodlivými účinky uživatele i zařízení interiérů.

Horizontální žaluzie námi dodávané jsou kompletovány pro zákazníky „na míru“ tj. podle technikem zaměřeného rozměru je vyráběna žaluzie pro konkrétního zákazníka dle jeho objednávky a v barvě lamel dle výběru, případně i v celobarevném provedení (ovládací prvky, konzolky atd..).

Všechny komponenty použité při výrobě žaluzií jsou na nejvyšší možné kvalitativní úrovni, kterou je možné na evropském trhu zajistit. Před výrobním procesem jsou podrobeny vstupní kontrole a hotový výrobek je zkoušen před expedicí k zákazníkovi. Tímto můžeme garantovat spolehlivost a funkčnost výrobku.

Žaluzie a možnosti použití:

Horizontální žaluzie jsou základním produktem zastiňovací techniky. Jsou velmi účinné v oblasti zastínění, variabilní, odolné a dají se koupit za velmi příznivé ceny. Používají se jako zastínění zejména v meziokenním provedení a interiérovém provedení. V poslední době narůstá jejich obliba vzhledem k zavedení výroby atypických tvarů těchto žaluzií ( s oblouky, šikminami, …).

..:: VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE ::..

Vertikální žaluzie - doplněk Vašeho interiéruVertikální žaluzie jsou okouzlující nejen tvarováním prostoru , jsou také výjímečné svou mnohofunkčností. V nich najdete ideální prostředek pro protisluneční a protisvětelnou ochranu. Působí jako zvukový izolátor. Použitelné pro malá i velká okna, pro atraktivní rozdělení prostoru. Můžete volit z velkého množství barev. Vertikální žaluzie jsou vhodné pro všechny rovné okenní plochy. Úzká vrchní kolejnice obsahuje zařízení ve kterém jsou lamely jednoduše zavěšeny. Lamely jsou zajištěny těžítky a spojeny decentním umělohmotným řetízkem, díky kterému lze se žaluzií rovnoměrně manipulovat a regulovat zastínění.
Jemné odstupňování naklápění je docíleno tahem přes nekonečný řetízek. Takto je umožněno otáčení lamel o 180° v každé rovinné šířce. Dle Vašich podmínek si můžete určit pravé či levé ovládání. Žaluzie se skládá z vodící lišty, látek nastříhaných na pásy šíře 127 mm nebo 89 mm a ovládání na stahování a naklápění žaluzie. Lišty lze vyrobit vodorovné nebo šikmé do délky až 6 metrů, a to s kovovými komponenty. Látky si lze vybrat z mnoha druhů v různých barevných odstínech - celkem ze 101 odstínů. Mezi často používané patří Shantung, Itaca, Roma, Napoli apod. Stahování látek je možno provádět různým způsobem podle přání zákazníka. Vertikální žaluzie se montují hlavně před okna do interiérů, výklenků. Mohou se použít také na rozdělení prostoru v místnosti.

Vertikální žaluzie - popis výrobku:

Část vzorníku vertikálních žaluziíVertikální žaluzie je možno vyrábět i pro šikmé stropy, lomená provedení, horizontální oblouky i vertikální oblouky. Systém stahování lamel je velmi variabilní a na této stránce můžete vidět pět nejpoužívanějších způsobů ovládání v nákresu.

Pro výrobu mechanické části používá naše firma výhradně značkové komponenty od firmy Hunter Douglas z Holandska. Z těchto komponentů vyrábíme špičkovou mechaniku na základě počítačového programu pro jednotlivé kroky výroby. Sloučením těchto skutečností můžete mít mechaniku v nejvyšší možné kvalitě, za příznivou cenu s velmi dlouhou záruční lhůtou a naprosto dokonalou funkčností.

Látky pro vertikální žaluzie jsou od stejného holandského dodavatele a ve stejné kvalitě jako komponenty mechanik. Střihací a šicí stroje jsou pravidelně kalibrovány pro naprostou přesnost výroby.

Kovové lamely pro vertikální žaluzie jsou naprosto dokonalým způsobem zastínění interiéru. Barvy lamel (cca 40) jsou velmi elegantní a přizpůsobují se v ročních kolekcích poptávce trhu.

Stahování a natáčení lamel vertikálních žaluzií lze ovládat řadou způsobů:

Možnosti použití vertikálních žaluzií:

Vertikální žaluzie - doplněk interiéruVertikální žaluzie nahrazují tradiční dekorační látkové prvky v bytech a kancelářích jako jsou například záclony nebo závěsy. Lamely vertikálních žaluzií poskytují spolehlivou ochranu proti škodlivým účinkům slunečního záření a elegantním způsobem dotváření interiér.

Způsoby ovládání, provedení a spousty látek, Al lamel a plastových lamel, dávají značnou možnost zákazníkovi doladit interiér nejen kanceláře ale i v bytě či domě dokonale funkční zastiňovací technikou.

Komfort ovládání je doplněn možnostmi elektrických ovládání s naklápěním i posunem lamel. Dále je možnost doplnit jednotlivé pozice vertikálních žaluzií řídící ústřednou pro více mechanik.

Výroba, montáž, servis a prodej prvků stínicí techniky, to vše a spousta dalších služeb, které se snažíme poskytovat, posouvá naši firmu do popředí zájmu našich zákazníků.

Žaluzie Pardubice a okolí

Dodávku a montáž žaluzií všech typů provádíme pro Pardubice i široké okolí.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Váš dotaz nebo požadavek...

Vaše jméno  

Váš E-mail  


 
Dnes je 13.07.2024