Pavel Chadalík, Lidmily Malé 817, Pardubice 530 12Najdete nás na facebooku

..:: RENOVACE VAN ::..

Renovace van akrylátovou vložkou.

Napsali o nás ...


Nová vana do staré, bez bourání a nepořádku.

Renovace van akrylátovou vložkouPředstavujeme Vám nejlepší možný způsob renovace van. Díky nové technologii renovace van uděláme z Vaší poškozené vany vanu novou. Tento systém renovace van umožňuje použití renovované vany za 24 hodin po renovaci. Celková renovace vany trvá 3–4 hodiny (podle náročnosti montáže) a je zcela bez špíny, bourání, nepořádku a poškození obkladu. Použitým materiálem na výrobu všech druhů vložek pro tento způsob renovace van je akrylát, který se používá na výrobu klasických akrylátových van nabízených na trhu.

Na renovaci vany poskytujeme záruku 24 měsíců, avšak životnost akrylátové vany je prakticky neomezená. Tímto způsobem bylo zrenovováno více jak 5 000 poškozených van ke spokojenosti všech našich zákazníků.

Renovace van ve fotogalerii.

Renovace vany akrylátovou vložkou Jemnice, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Jemnice, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Dukla, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Dukla, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Bukovka, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Bukovka, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Hradec Králové, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Hradec Králové, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Hradec Králové, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Hradec Králové, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Chrudim, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Chrudim, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Zámrsk, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Zámrsk, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Hroška, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Hroška, před renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Hroška, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Hroška, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice, Lonkova před renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice, Lonkova po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Dubina před renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Dubina po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Domašín před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Domašín po renovaci

Výhody akrylátové vany (vložky):

Renovace van vložkováním spočívá v nalepení akrylátové vložky do staré vany. Vložku je možné instalovat i do vany zazděné, kde je renovace většinou spojena s bouráním obkladů, špínou a prachem. S vanovou vložkou se všem těmto nepříjemnostem vyhnete.

Typ vložky pro renovaci vany určíme podle katalogu vanových vložek. Nejdůleležitější rozměry pro správnou identifikaci jsou celková délka vany a její hloubka. Plechové vany mají standardtní délku 150, 160 nebo 170cm. K celkové délce vany je potřeba počítat i tu část vany která je pod kachličkami nebo pod omítkou. Hloubku vany měříme cca 10cm od odpadu směrem ke středu vany. Dalším rozhodujícím činitelem je okraj vany. Jak je patrné z katalogu, jsou vany s okrajem dolů nebo nahoru (bytová jadra).

Celá renovace vany trvá cca 4 hodiny a již druhý den je vana v provozu. Důležité je, že není potřeba narušit původní obložení koupelny.

nová vana do staré

renovace van bez bourání a nepořádku

vana již druhý den provozu

výborná tepelná izolace

vysoce lesklý povrch

Renovace vany Sezemice - vana před renovací Renovace vany Sezemice - vana po renovaci

Renovace van se provádí dvěma způsoby:

renovace van typizovanými akrylátovými vložkami

renovace van akrylátovými vanami vyrobenými na míru podle staré vany

Metoda renovace van vložkováním typizovanými vložkami

Tato metoda renovace van je vhodná pro plechové smaltované vany. Vložek pro tento způsob renovace van je celkem 24 typů. Tyto vanové vložky jsou vyrobeny z vysoce odolného a lesklého akrylátu o síle 7mm. Do staré vany je vložka po demontáži odpadního a přepadního kroužku, pomocí speciálního lepidla vlepena a pevně spojena se starou vanou. Pokud je vana obezděna a obložena obkladem provede montér před montáží úpravu vložky, pokud jde o vanu v bytovém jádře úprava není nutná. Po nalepení jsou namontovány zpět nové nerezové kroužky a vana je plně napuštěna vodou kvůli zatížení. Na závěr je provedeno utěsnění kolem vložky sanitárním MS Polymerem.

Další příklady renovace van akrylátovou vložkou

Renovace vany akrylátovou vložkou Opatovice nad Labem, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Opatovice nad Labem, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Opočínek, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Opočínek, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Dukla, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Dukla, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Opočínek, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Opočínek, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Dukla, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Dukla, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Polabiny, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Polabiny, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Trnová, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice Trnová, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Slatina, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Slatina, po renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Svatý Mikuláš, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Svatý Mikuláš, po renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice tř.Míru, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Pardubice tř.Míru, po renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Chrudim, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Chrudim, po renovaci Renovace vany akrylátovou vložkou Chrudim, před renovací Renovace vany akrylátovou vložkou Chrudim, po renovaci

Metoda renovace van akrylátovými vložkami na míru

Tato metoda renovace van je vhodná pro všechny ostatní vany - litinové, plechové, akrylátové, atypické, dovozové a jiné vany kde nelze provést renovaci typizovanou vložkou. Vany jsou vyráběny pro každého zákazníka na míru podle staré vany. Vany určené pro tento způsob renovace van jsou vyrobeny z akrylátu o síle 7mm a nástřikem sklolaminátu zesíleny na 1 - 1,5cm. Nová vana je po výměně starého sifonu za nový včetně dopojení usazena na izolační polyuretanovou pěnu. Po utěsnění MS polymerem se nechává také napuštěna vodou.

Obě metody renovace van jsou nejlevnějším, nejrychlejším, nejčistějším a zároveň i nejkvalitnějším způsobem jak renovovat vanu bez jakéhokoliv zásahu do interiéru koupelny a bez dalších nákladů na materiál nebo práci dalších řemeslníků. Vana se může používat již druhý den po renovaci a z kovové vany je proměněna ve vanu akrylátovou, která je pro uživatele mnohem příjemnější, neboť je stále teplá a pomalu v ní stydne voda. Také údržba po tomto způsobu renovace vany je mnohem snažší.

Renovace vany kvalitní akrylátovou vložkou

Proč je akrylátová vložka k renovaci vany lepší než akrylátový nátěr, nebo odlitek z probarveného laminátu?
Pokud použijeme k renovaci vany akrylátovou vložku, můžeme díky tloušťce její stěny 7mm řešit havarijní situace typu "děravá vana". Tloušťka akrylátové vložky je také zárukou dlouhé trvanlivosti, její pevnosti a odolnosti. Naopak levný akrylátový nátěr může v krátké době oprýskat, ať už vinou špatného odmaštění povrchu, teplotních změn v koupelně nebo mechanického opotřebení. Jednoznačně tedy doporučujeme kvalitní akrylátovou vložku!

Nenabízíme laciné odlitky z probarveného laminátu, které se též objevují na našem trhu a jsou záměrně klamně prezentovány jako akrylátové vložky. Tyto klamné produkty snadno poznáte podle výrazně vysokého počtu nabízených barevných provedení.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a kontaktuje nás.

Váš dotaz nebo požadavek...

Vaše jméno  

Váš E-mail  


 
Dnes je 13.07.2024